perspektywa

Mając dwadzieścia lat myślałam o ludziach 50+ starzy,… taaak wiem… przyznaję to ze wstydem, ale niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie miał takiej myśli jako młodziak…

Dziś mając pierwszy dzień w życiu 50tkę czuję się na 35 i tyle mi dała wczoraj Pani kelnerka obsługująca moje przyjęcie urodzinowe (serdecznie ją pozdrawiam jeśli to czyta) no i nigdy bardziej w życiu nie lubiłam i słuchałam siebie, tak jak dziś i nie doceniałam swojego doświadczenia.

Moja ciocia wczoraj wspominała nasz wyjazd do Szczyrku jak miałam 6 lat… robili mi zdjęcie w stroju góralskim z ciupagą i skwitowała… no i patrz, a dziś masz 50 lat.

– Czy to minęło szybko – TAK
– Czy jestem świadoma ile się wydarzyło – TAK i to bardzo!
– Czy chciałbym być młodsza i mieć te 35? NIE, z całą konsekwencją tego co niesie ze sobą wiek.

I jeszcze jedna myśl! W czasie jak byłam menedżerką rekrutacji pamiętam tysiące irracjonalnych dyskusji nt. Wieku zatrudnianych osób z menedżerami, którzy w większości sytuacji chcieli zatrudnić tych młodszych.
Chętnie bym do nich wróciła dziś i sprawdziła co by powiedzieli te 5 i więcej lat starsi…

Ściskam dziś wszystkie
Dwudziestki
Trzydziestki
Czterdziestki
Pięćdziesiątki
Itd…

I bardzo dziękuję za wszystkie życzenia – zrobię wszystko aby się spełniły

by Anna Jarzębska

Mentorka Kariery | Expertka ds. Mentoringu

Dane kontaktoweAnna Jarzębska
Mentorka Kariery | Expertka ds. Mentoringu
Będźmy w kontakcieMoje Social Media
Najszybszą formą kontaktu ze mną jest LinkedIn. Procesy mentoringu kariery prowadzę obecnie zdalnie, w zależności od potrzeb klienta na Skype, Zoom, Google Hangouts. Jeśli chcesz umówić bezpłatną sesję mentoringu kariery zapraszam również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
W przypadku zainteresowania ofertą szkoleniową lub outplacementem, również zapraszam na LinkedIn, kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Copyright by Anna Jarzębska. All rights reserved 2024.